У Міграційній службі назвали причини затримки видачі біометричних паспортів українцям

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ажіотаж на документи удвічі вищий на минулорічний, кажуть в ДМС. 

Виготовлення біометричних паспортів для громадян України затримують через те, що ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" не встигає виготовити документи. Про це повідомив речник ДМС Сергій Гунько.

За його словами, попит на отримання закордонного паспорта аномально підвищився у червні-липні.

"Поліграфкомбінат" не встигає персоналізувати усі документи, які оформлюють у підрозділах Міграційної служби та ЦНАПах", - наводить цитату Гунька "Українська правда".

Він стверджує, що порівняно з минулим роком в той самий період попит на закордонні паспорти зріс більше, ніж удвічі, але наразі спостерігається тенденція до спадання.

Гунько додав, що людей попереджають про затримку виготовлення паспортів і не радять купувати квитки до отримання документів.

Тим, хто встигає отримати паспорт і вже має квитки та броні на житло, радять писати про це на адресу ДМС hotline@dmsu.gov.ua та надіслати копію квитків. Тоді Міграційна служба передасть цю інформацію "Поліграфкомбінату". Утім, навіть в такому випадку гарантії ніхто не дасть. Проблему Гунько називає тимчасовою.

Нагадаємо, від 11 червня українці можуть їздити до країн Євросоюзу без віз. За цей час більше 100 тисяч українців виїжджали за кордон. Через ажіотаж довкола отримання біометричних документів у Києві мають відкрити найбільший в України паспортний центр, який зможе приймати 1500 людей на день.  

ВідеоАжіотаж на біометричні паспорти викликало отримання безвізу і наближення сезону відпусток

  

Залиште свій коментар

Вибір редакції