У Миколаєві адміністратор лазні допомогав повіям шукати клієнтів: відео та фото затримання

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Миколаєві адміністратор лазні допомогав повіям шукати клієнтів: відео та фото затримання

На місяць чоловік міг заробляти близько 30 тисяч гривень.

У Миколаєві 63-річний адміністратор банного комплексу зводив повій із потенційними клієнтами, а вони за це платили йому по 300 гривень. За створення місць розпусти і звідництво чоловіка затримали.

Про це повідомили у ГУНП в Миколаївській області.

Відомо, що вартість послуг однієї повії становила 1 500 гривень за годину. За кожного клієнта жінки сплачували адміністратору по 300 гривень. Чоловік міг заробляти 30 тисяч гривень на місяць. 

25 вересня співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, задокументували дії чоловіка. Під час обшуку у нього вилучили гроші, мобільні телефони, чорнові записи та сервери відеоспостереження.

На двох повій 32 та 34 років склали адмінпротоколи за ст. 181-1 КУпАП "Заняття проституцією". А щодо адміністратора слідчі відкрили провадження за ознаками ч. 2 ст. 302 КК України "Створення або утримання місць розпусти і звідництво". Йому загрожує обмеження волі на строк до п'яти років.

Нагадаємо, на території Києва та області хлопці та дівчата віком 20-23 років створили умови для зайняття проституцією іншим особам. Вартість послуг становила 2,5-5 тисяч гривень за годину.

Наступна публікація