У Миколаєві аферисти обкрадали пенсіонерів під виглядом встановлення нових газових плит

Організатор афери заперечує свою провину

Газова афера у Миколаєві. 19-річний шахрай з Харкова разом зі спільниками обкрадав пенсіонерів під виглядом встановлення нових газових плит. Потерпілих уже понад півсотні і всі вони пенсіонери. Аферисти вкрали в них майже 200 тисяч гривень і витратили на розваги, йдеться в ТСН.16.45.

Інвалід другої групи Ірина Желєзнякова розповідає , як до неї у двері постукали хлопець і дівчина. Представились компанією, що впроваджує державну програму заміни старих газових плит спеціально для пенсіонерів. Показали всі документи. І запропонували їй, як пільговику, новеньку німецьку плиту вартістю 7 тисяч всього за дві вісімсот. Мовляв, встановлять хоч завтра, але гроші наперед. Ірина заплатила всю суму одразу.

З жінкою навіть підписали угоду. Утім, зранку обіцяну плиту не привезли. Телефон ніхто не взяв. Коли пані Ірина вчиталась у документ, виявилось, що заплатила великі гроші за дешеве газове реле . Жінка звернулася до поліції. Виявилось, таких ошуканих по всьому Миколаєву вже було півсотні.

Це були переважно пенсіонери віком від 60 до 95 років. У всіх була одна і та сама історія. До всіх приходив молодий хлопець. Іноді не сам. Загалом злочинець заробив, якщо можна так сказати, близько 200 тисяч гривень", - розповів речник ГУ НП в Миколаївській області.

Відібрані у літніх людей гроші шахраї витратили на мажорне життя та розваги. Чим хизувалися, викладаючи фотографії про свій відпочинок у соцмережах.

З'ясувалось, що в угодах аферист Дмитро вказував свої справжні дані. Молодику 19 років. Він з Харкова. У Миколаєві орендував будинок. Там його і взяли. Вини своєї не визнає.

Утім, потерпілі його упізнали. Ошуканих могло бути значно більше, бо аферист відвідав сотні пенсіонерів . На щастя, здебільшого люди сумнівалися і звертались за порадами.

Справу афериста вже передали до суду. Йому загрожує до 3 років за гратами. Зараз шукають його спільників.

Залиште свій коментар