У Миколаєві бійця з осколками в тілі визнали "придатним до служби"

Дмитро Дубовий пройшов найгарячіші точки з 79-ю бригадою.

Десантник Дмитро Дубовий кілька місяців під обстрілами доправляв у Донецький аеропорт їжу, паливо та боєприпаси, за це його машину називали "таксі життя". Але під час перемир'я машину бійця 79-ї бригади обстріляли, повідомляє ТСН.День.

"Віз до аеропорту їжу, воду і бочки з паливом, без зброї. Говорили, що є домовленість. Домовленість не спрацювала і нас дорогою розстріляли, як в тирі. У кабіну залетів снаряд з підствольного гранатомета", - розповідає десантник.

Побратими насилу витягли чоловіка з поля бою. Кілька місяців він провів у шпиталях. Життя медики врятували, але уся права частина тіла і досі всіяна осколками. Діставати їх не можна, бо засіли надто глибоко.

"Уламки його дуже турбують, бувають випадки, коли я випадково доторкнуся, і він починає кричати", - каже дружина Дмитра.

Утім попри це лікарська комісія днями визнала Дмитра придатним до військової служби. Щоправда з приміткою "не у високомобільних десантних військах". Тобто на фронт чоловіка можуть забрати будь-якої хвилини, просто у інші війська. Таке рішення воїна обурює.

"Якщо скажуть завтра – все, збираємося на війну, я буду не боєздатний. Так - півсолдата. Я, звісно, піду, але хлопці, ви тільки виконайте свої прямі обов'язки – повитягайте осколки", - обурюється боєць.

У військовому шпиталі, де чоловік проходив медкомісію, сумніви в непрофесіоналізмі відкидають. Кажуть - усе оформили, як слід. Рішення пацієнт може оскаржити, якщо не згоден.

"До служби в аеромобільних військах він не придатний. Він придатний до військової служби в тилових, у забезпеченні тощо. Стан хворого задовільний. Наше рішення, яке ми ухвалили, підтвердила Одеса. Якщо не згодні, можна було написати рапорт і виїхати на перекомісію до Києва", - відповідає командир військового шпиталю Володимир Візняк.

У шпиталі пообіцяли провести додаткові обстеження для повторної комісії. Десантник сподівається, цього разу вердикт буде іншим. Інакше свою правоту доводитиме у суді.

Кореспондент Олександр Привалов

ВідеоПридатним до військової служби визнали в Миколаєві бійця, в тілі якого повно осколків

Залиште свій коментар