Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Члени ВО "Свобода" побилися з представниками КПУ і ПСПУ через пікет за відставку Табачника.

Миколаїв, бійка, пікет проти Табачника
У Миколаєві мітинг проти Табачника переріс у масову бійку. Фото novosti-n.mk.ua
Представники Всеукраїнського об’єднання "Свобода" в Миколаєві 25 березня побилися з комуністами і вітренківцями, намагаючись провести пікет проти призначення міністра освіти та науки Дмитра Табачника.

Вже з самого ранку під будівлею облдержадміністрації зібралися активісти КПУ, ПСПУ, Партії регіонів і "Російського блоку". Між "вітренківськими" наметами стояли з плакатами молоді "регіонали". Намети були увішані плакатами: "Отримай, фашист, Табачника!", "Оранжева шушваль, руки геть від Табачника!", "Табачник, забий осиковий кіл у фашизм!" тощо. Представники "Свободи" спочатку не висовувалися - тримаючись позаду.

У результаті представники "Свободи" вирішили перебазуватися до будівлі міськвиконкому, щоб провести свій пікет там.

Саме під будівлею міськвиконкому і розгорнулися основні події. Зав’язалася бійка між ідеологічними супротивниками, в якій з обох боків взяли участь близько двох десятків осіб. Лише своєчасне втручання міліції запобігло масовому побоїщу.

Оточивши натовп "тягнибоківців" щільним колом, працівники міліції відвели їх геть з площі. Комуністів, "вітренківців" та інших відсікли працівники патрульно-постової служби міліції.

Нагадаємо, 25 березня активіста "Молодої Просвіти" і "Молодіжної Варти" Анатолія Пікуля у Києві затримала міліція за розповсюдження листівок із закликом відставки міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Читайте також:

У Києві затримали активіста за листівки проти Табачника

НУ-НС ініціює відставку Табачника 30 березня

Опудало Табачника відправили потягом до Москви

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції