У Миколаєві невідомі розстріляли з рушниці жінку, яка вийшла на балкон своєї квартири

Поліція не може знайти винуватців, хоча ледь не весь район знає, хто міг це зробити.

Жительку Миколаєва поцілили в руку та шию, коли вона стояла на балконі. Дивом кулі з пневматичної рушниці не зачепили сонну артерію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Анжеліка Майгур вночі вийшла на свій балкон на третьому поверсі. Вона хотіла поговорити по телефону і не розбудити чоловіка та доньку. За кілька хвилин пролунав постріл – перелякана жінка вся в крові забігла у квартиру та викликала поліцію та швидку. На склі побачили кілька отворів від куль.

Рентген показав дві свинцеві дробини в тілі. Витягти медики змогли лише одну – з шиї. Операцію на руці поки не проводили – там куля засіла глибоко. "Пару сантиметрів – магістральні судини проходять. Тобто трохи інший політ дробі – і міг бути летальний підсумок", - каже ординатор травматологічного відділення Сергій Герасемюк.

ВідеоУ Миколаєві жінка отримала вогнепальне поранення, вийшовши на балкон

Сусіди кажуть, що постріл був такий сильний, що його чули за кілька кварталів. "Я думала, що машина під вікнами вибухнула. У мене аж вікна ходили ходором", - твердить сусідка Ганна. Поліцейські ж кажуть, що стріляли, найвірогідніше, з пневматичної рушниці. Кримінальне провадження відкрито за статтею про хуліганство. Правоохоронці звертаються до всіх можливих свідків, аби ті допомогли в розкритті злочину.

Сусіди ж твердять, що далеко шукати немає потреби. Навпроти балкона Анжеліки лише один будинок, і він має лиху славу. "У них там постійно гулянки, п'янки. Цигани, вірмени – я не знаю", - каже сусідка Ганна. "Поліція приїздила, вони сказали, що по розташуванню поранення – ні з боку, а з будинку, котрий навпроти знаходиться", - каже сама постраждала Анжеліка Майгур.

Жителі району нарікають на криміногенну ситуацію. Кажуть, по вулиці страшно ходити. А родині Анжеліки тепер лячно і вдома. "І на балкон страшно виходити. Навіть речі якісь зняти. Ходять дорослі", - зізнається донька Юлія.

Потерпіла вже витратила на лікування понад тисячу гривень. І хоча вважає, що цей постріл був випадковим, прагне покарання для кривдників.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Наступна публікація