Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві офіцери двох бригад попрощалися із загиблим під Авдіївкою десантником

Боєць добровільно зголосився піти на фронт і захищати рідну землю.

У Миколаєві попрощалися із загиблим під час бою під Авдіївкою військовим. 21-річний Ян Пуцулай два роки тому прийшов у збройні сили, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він служив механіком літаків у 204-й Севастопольській бригаді тактичної авіації, яка нині дислокується в Миколаєві. Однак хотів на передову – в десантники. "Молодий хлопець, який хотів жити. Веселий, мав авторитет в колективі, завжди посміхався. Він сам хотів і якраз хотів попасти саме в десантно-штурмові війська. Сам зголосився їхати на ротацію в зону проведення АТО", - розповів заступник командира бригади Микола Цвіцінський.

ВідеоУ Миколаєві попрощалися із загиблим на фронті молодим бійцем

21-річний Ян Пуцулай загинув під час бою під Авдіївкою на Донеччині. Хлопець два роки тому прийшов у Збройні Сили. Служив механіком літаків у 204-ій Севастопольській бригаді тактичної авіації, яка нині дислокується в Миколаєві. Утім, хотів на передову. В десантники. Для цього отримав кваліфікацію кулеметника. Три місяці тому його відрядили на посилення до 79 десантно-штурмової бригади. 31 січня позиції українських армійців почав обстрілювати ворог. Яну куля влучила у голову.

У Миколаєві попрощалися із загиблим на фронті молодим бійцем

Для цього Ян отримав кваліфікацію кулеметника, три місяці тому його відрядили на посилення до 79-ї десантно-штурмової бригади. 31 січня позиції українських армійців почав обстрілювати ворог, і Яну куля влучила в голову – він загинув на місці. "Він завжди хотів бути попереду усіх і казав: я зроблю все, що можливо, і може, навіть більше", - пригадує заступник командира 79-ї десантно-штурмової бригади Ярослав Калашник.

Поховають хлопця в рідному селі Широколанівка на Миколаївщині. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції