Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві переселенки з Донбасу видурили у стареньких десятки тисяч гривень

Представляючись соцпрацівницями, жінки підкладали замість купюр муляжі.

У Миколаєві затримали шахрайок, які представлялись соцпрацівницями і виманювали гроші у стареньких, йдеться в ТСН.12.00.

Жінки просили показати їм всі гроші, які є вдома. Пенсіонерам розповідали "казочку", що в країні начебто починається обмін на нові гривні. І за три дні літнім людям їх мінятимуть на дому. Проте після перепису замість своїх грошей пенсіонери отримували лише муляжі з паперу.

У Марії Іванівни шахрайки забрали останню тисячу гривень. Жінка розповідає – прийшли до неї, сказали, що працюють у соцзахисті, поводилися дуже впевнено. Пояснили, що допомагають їй, бо вона дитина війни.

Через деякий час вони видурювали гроші в літнього чоловіка. Саме тоді шахрайки і погоріли. Підозрілих жінок побачили правоохоронці. Зловмисниці намагалися втекти на автомобілі, утім, не встигли. Шахрайками виявилися молоді жінки – переселенки з Донбасу.

"В машині при них були знайдені конверти, бланки, списки, грошові суми, які вони до цього викрали. Були проведенні впізнання, наразі у нас 5 епізодів доведено на 30 тисяч гривень", - розповідає начальник відділу Управління кримінальної поліції ГУНП в Миколаївській області Юрій Завадський.

Марії Іванівні, як і ще чотирьом пенсіонерам, гроші вже повернули. Слідчі підозрюють, що постраждалих набагато більше. Тож, попереджають літніх людей бути пильними і не пускати до своїх помешкань незнайомих людей.

Відео У Миколаєві затримали шахрайок, які видурювали гроші у пенсіонерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції