Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після отруєння в школі в Миколаєві на лікарняних ліжках залишаються 27 дітей

Причину масового отруєння досі не встановили.

27 дітей, які отруїлись невідомим газом, лишаються у миколаївській лікарні. За словами медиків, стан школярів поліпшується. В усіх - діагноз отруєння невідомою речовиною.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Напередодні з однієї зі шкіл міста через їдкий запах газу евакуювали близько 400 дітей. 36 школярів госпіталізували. Двоє з них - до реанімації. Нині діти вже у стаціонарному відділенні.

Рятувальники обстежили всю будівлю та шкільне подвір'я і нічого небезпечного не знайшли. Що стало причиною отруєння - стане відомо за кілька днів, коли з'являться результати аналізів крові потерпілих. За попередньою версією, це міг бути газ з балончика, який розпорошив хтось із учнів.

"Спеціалістами проведено заміри повітря. За результатами замірів, небезпечних речовин не виявлено. Здоров'ю дітей нічого не загрожує", - говорить старший помічник начальника чергової зміни оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС у Миколаївській області Антон Зінченко.

"Стан усіх дітей середньої тяжкості. Двох дітей госпіталізували до реанімаційного відділення, бо в них були виражені симптоми інтоксикації", - зазначила начальник міського управління охорони здоров’я Вікторія Заміхановська.

Відео27 дітей, які отруїлись невідомим газом, лишаються у миколаївській лікарні

За словами медиків, стан школярів поліпшується. В усіх - отруєння невідомою речовиною. Напередодні з однієї зі шкіл міста через їдкий запах газу евакуювали 4 сотні дітей. 36 школярів ушпиталили. Двоє з них - до реанімації. Нині діти вже у стаціонарному відділенні. Рятувальники обстежили всю будівлю та шкільне подвір'я і нічого небезпечного не знайшли. 

27 дітей, які отруїлись невідомим газом, лишаються у миколаївській лікарні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції