У Миколаєві розслідують, чи винен корабель ЧФ РФ в аварії українського буксира

Заяви начальства Миколаївського порту про невинність російського корабля в аварії буксира перевірить спеціальна комісія.

Державне підприємство "Дельта лоцман" спростовує заяву про те, що мовляв, український буксир в Миколаєві був перекинутий через дії лоцмана цього буксира. Остаточно винуватця інциденту має визначити розслідування. Про це йдеться в заяві підприємства.

"Дельта-лоцман" категорично опротестовує відповідну заяву нібито капітана Миколаївського морського торгового порту Сергія Рябчикова, яка фігурує у зазначеному матеріалі, (до речі, капітаном Миколаївського МТП є Павло Рябчиков)", - йдеться в повідомленні.

"Причина та винуватці цього інциденту будуть визначені виключно за результатами роботи та висновками спеціально створеної комісії з розслідування відповідної аварійної морської події", - наголошується в заяві.

Також в документі зазначається, що коментарі та заяви з цього приводу, без урахування висновків комісії, будуть вважатися передчасними, некоректними та безпідставними.

Нагадаємо, 4 травня під час заходу до Миколаєва великий десантний корабель (ВДК) Чорноморського флоту Росії "Ямал" перекинув український буксир "Бузький". Українському екіпажу вдалося врятуватися.

У Миколаївському порту заявили, що в аварії буксира "Бузький" винен лоцман державного підприємства "Дельта-лоцман", який при проводці "Ямалу" не зумів скоординувати швидкості корабля і кормового буксира, що слідував позаду і заводив корму судна при русі. Капітан Миколаївського морського торгового порту Павло Рябчиков також заперечує провину корабля ЧФ РФ в інциденті.

ВДК "Ямал" прибув до Миколаєва для участі у святкових заходах, присвячених Дню Перемоги. 9 травня російські моряки візьмуть участь у параді на вулицях міста. З аналогічною метою великі десантні кораблі російського Чорноморського флоту прибули у вівторок в українські порти Керч і Одесу.

Читайте також:

МЗС стверджує, що російські моряки не винні в затопленні українського буксира

У порту Миколаєва заявили про невинність корабля ЧФ в інциденті з буксиром

Корабель ЧФ РФ перекинув український буксир

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: