У Миколаєві швидка покатала пацієнтку з коронавірусом містом і привезла додому

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
3036
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Миколаєві швидка покатала пацієнтку з коронавірусом містом і привезла додому

Фото: Associated Press

У лікарнях міста скінчилися місця для пацієнтів з COVID-19.

У Миколаєві склалася напружена ситуація з місцями у лікарнях для пацієнтів з коронавірусом. Пацієнтів покатають містом і везуть додому.

Про це розповідає  Delo.ua.

У лікарнях Миколаєва вже більше тижня існують проблеми з місцями у медзакладах для хворих на коронавірус. Є випадки, коли бригади швидкої допомоги після марних спроб госпіталізувати хворих повертають їх додому. 

"Бабуся захворіла  на коронавірус. Викликали "швидку" о 14:00, там сказали - у нас черга, доведеться чекати не менше чотирьох годин. В результаті бригада приїхала о 19:30. Об'їхали  в "швидкій" всі лікарні. Місць немає, ніде не взяли, в результаті нас повернули назад додому", - розповів житель Миколаєва Олександр.

У Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних захворювань розповідають, що в  закладі немає вільних місць вже більше двох тижнів.

"Я ще місяць тому на сесії обласної ради говорила - треба терміново відкривати додаткові відділення під ковідних, ситуація погіршується. Але мене тоді що голова ОДА, що голова облради просто висміяли, і нічого в результаті не зробили", - говорить головна лікарка Центру  Світлана Федорова

За її словами, в облцентр можуть госпіталізувати лише у випадку, якщо пацієнт помер і звільнилося ліжко.

"Помирає хтось - одразу ж на його ліжко кладемо іншу людину. Сьогодні о 6:30 повертаюся з реанімації - в приймальні вже черга і все просяться: візьміть, покладіть, за будь-які гроші. Але нікуди", - підкреслила головлікарка, додавши, що медики працюють під кінець сил.

Нагадаємо, що Донецька область лідирує за заповненістю "ковідних" відділень, там зайнято вже 88,9% ліжок, виділених для хворих з коронавірусом (3357 осіб госпіталізовано).

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
3036
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація