У Миколаєві студенти зірвали показ провокаційного фільму про війну на Донбасі

Студенти назвали фільм пропагандою сепаратизму.

У Миколаївському національному університеті імені Сухомлинського студенти зірвали показ фільму про початок війни на сході України "Люди, які прийшли до влади".

Студенти обурилися, коли у фільмі почали показувати місцевих жителів, які кричали "Росія! Росія!", раділи, що "до них прийшов Путін", і говорили про "бойовиків-героїв".

Один із студентів попросив вимкнути фільм, але показ був продовжений, тоді молоді люди стали масово залишати аудиторію, передає Nonosti-N.

Одна з організаторів показу Олена Кабашна, побачивши, що студенти йдуть, попросила їх залишитися. Вона сказала, що цей фільм документальний, знятий українським режисером і "показує нашу історію".

"Так, цей фільм спірний, але він показав, що було в Донецьку у 2014 році. Я ціную ваш патріотизм, але це документальний фільм. Тут немає ніякої агітації. Ви ж повинні розуміти, що у нас така історія і ми повинні думати про те, як ми зараз будемо знаходити спільну мову з Донецьком", - сказала вона.

Студенти у відповідь сказали, що показувати такий фільм в річницю Майдану неприйнятно. Крім того, згідно порядку денного, на зустрічі повинні були обговорити питання "Презумпція правоти поліцейського" і показати фільм на цю тему, пише Times.mk.ua.

У підсумку вирішили зупинити показ фільму про Донбас, в аудиторії залишилася лише третина студентів, яка хотіла взяти участь у дискусії про правоту поліцейських. Після показу стрічки хтось із студентів поскаржився у СБУ, але все обійшлося без пригод для організаторів заходу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: