У Миколаєві військовий освідчився дівчині під час церемонії складання присяги. Вона відповіла "так"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Матрос Богдан встав на коліно та запитав свою дівчину, чи готова вона вийти за нього заміж.

У суботу, 4 січня, в Миколаєві під час церемонії складання присяги військовослужбовцями строкової служби Військово-Морських сил України, матрос освідчився у коханні своїй дівчині.

Про це повідомляє Міністерство оборони у Facebook.

"До присяги було приведено 208 курсантів 198-го Навчального центру ВМС – кращі представники з 15 областей... Романтичною родзинкою заходу стало освідчення у коханні. У однострої матрос Богдан встав на коліно та запитав свою дівчину, чи готова вона вийти за нього заміж, на що отримав ствердну відповідь", - йдеться у повідомленні.

Військовий освідчився у коханні
АрмияInform

Зазначається також, що упродовж місяця матроси-контрактники на базі Центру навчалися військової справи. Більшість з них нестимуть службу в берегових підрозділах та у корабельному складі ВМС Збройних Сил України. Загалом упродовж 2019 року в навчальному центрі було підготовлено майже тисячу призовників.

Нагадаємо, на початку грудня мешканець американського міста Бостон влаштував несправжнє пограбування магазину, щоб освідчитися своїй коханій. Згодом чоловік показав це відео у Мережі, перепросив за “нестандартну” пропозицію і освідчився коханій ще раз. Вона відповіла: "Так". 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції