Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві власниця квартири знайшла в ній тіла трьох загадково померлих орендарів

Двері довелося відчиняти аварійній службі.

Власниця квартири в Миколаєві знайшла мертвими своїх постояльців – чоловіка і двох жінок, які орендували житло на добу і мали зранку віддати ключі, але в умовлений час на зв’язок не вийшли. Коли аварійна служба відімкнула двері, всіх трьох виявили мертвими, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олена Петрова каже, що цей чоловік не вперше винаймав у неї житло, і завжди був відповідальним клієнтом, тому коли не відгукнувся на телефонний дзвінок – одразу запідозрила лихе. "Двері були зачинені зсередини, ми викликали аварійне відкриття – приїхала людина, висвердлила замок", - розповіла власниця помешкання. Всередині вона побачила трупи та викликала поліцію. "Одне тіло лежало у коридорі і два тіла знаходились у кімнаті. Ознак насильницької смерті не було. Був відчутний запах газу", - розповів інспектор патрульної поліції Миколаєва Віталій Душко.

Загиблі виявилися колегами, котрі працювали на місцевому ринку. Чоловіку було 46 років, жінкам – 42 та 32. В орендованій квартирі вони влаштували вечірку, і, вочевидь, незчулися, як газ заповнив житло. "Коротко було проведено обстеження, бо нас не допускали – там працювала слідчо-оперативна група. З того, що вияснили – там встановлено газовий котел і газову плитку", - розповів технічний директор "Миколаївгазу" Дмитро Здобнов. За поточною попередньою версією, не працював вентиляційний котел, а від витоку газу потруїлися навіть люди із сусідніх квартир – вони скаржилися на запаморочення, нудоту та слабкість. Тіла загиблих забрали на експертизу. Поліція розслідує справу як нещасний випадок.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

ВідеоУ Миколаєві власниця квартири знайшла своїх постояльців мертвими

Чоловік і дві жінки орендували житло на добу і мали зранку віддати ключі. Але в умовлений час на зв'язок не вийшли. Коли аварійна служба відімкнула двері, знайшла всіх трьох людей мертвими.

У Миколаєві власниця квартири знайшла своїх постояльців мертвими

Залиште свій коментар

Вибір редакції