У Миколаєві всесвітньо відомого математика "зробили" убогим пенсіонером

У Миколаєві фотографію видатного математика Перельмана використали в політичній рекламі для створення образу пенсіонера-жебрака.

Григорій Перельман_1
Новости N
У Миколаєві всесвітньо відомого математика прийняли за убогого пенсіонера
У Миколаєві в політичній рекламі використали фотографію відомого російського математика Григорія Перельмана для образу пенсіонера.

На головній вулиці Миколаєва - Радянській - з'явилися сітілайти, з "політичним" текстом: "А мені пенсію підняли на 7 гривень! 31 жовтня проголосую за регіоналів або за Тігіпка".

Зверху, над написом на сітілайт вміщене фото всесвітньо відомого вченого, математика Григорія Перельмана. Вочевидь, розробники даного рекламного продукту шукали в Мережі підходяще фото, яке символізує жебрака, убогого, забитого пенсіонера. Зображення видатного математика сучасності здалося їм у цьому сенсі найбільш підходящим.

Григорій Якович Перельман відомий в науці як перший, хто зумів довести гіпотезу Пуанкаре, сформульовану знаменитим французьким математиком, фізиком і філософом Анрі Пуанкаре ще в 1904 році. Гіпотеза Пуанкаре вважалася однією з "завдань тисячоліття".

За рішення цієї задачі в 2006 році йому була присуджена міжнародна премія "Медаль Філдса" - найпрестижніша у математиці нагорода, однак учений відмовився від неї.

У 2010 році Математичний Інститут Клея присудив Григорію Перельману премію в розмірі 1 мільйона доларів США за доказ все тієї ж гіпотези Пуанкаре, однак і від цієї премії він відмовився. У списку "геніїв", опублікованому британською газетою The Daily Telegraph, Григорій Перельман займає 9-е місце.

Перельман живе у Санкт-Петербурзі. Веде замкнутий, аскетичний спосіб життя.

Читайте також:

Російський математик Перельман відмовився від Премії тисячоліття

Російський математик Перельман не приїхав до Парижа за премією в 1 млн доларів

Російському математику-відлюднику Перельману присудили Премію тисячоліття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: