Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві з пологового виписали породіллю з сином, яка під час вагітності здолала коронавірус

У Миколаєві з пологового виписали породіллю з сином, яка під час вагітності здолала коронавірус

Мама вже п'ятого малюка здолала хворобу за два дні до пологів.

Світлана, яка вагітною з діагнозом "коронавірус" потрапила в лікарню Миколаєва ще 3 тижні тому, нарешті з новонародженим сином виписується з лікарні, йдеться в ТСН.16.45.

Жінка із села Вороновка, де виявили перших хворих на коронавірус в області. Каже – ні з ким не зустрічалася, з дому виходила дуже рідко. Тож сподівалася, що недуга її омине. «Просто пішла до магазину один раз, і після того в мене вже одразу виявили», - пригадує жінка.

Головний лікар пологового каже, що Світлані пощастило. Вірус в неї виявили на ранній стадії і одразу почали лікування. Воно тривало три тижні, за два дні до пологів Світлані повідомили, що аналізи негативні, вона здорова. Жінка народила хлопчика- майже 3 з половиною кілограми. Хвилювалася, чи не заразила його під час вагітності. «Ми взяли і в дитини посів - він негативний, тому сьогодні ми їх виписуємо», - каже головний лікар Пологового будинку №1 м. Миколаєва Євген Волохов.

Відео У Миколаєві з лікарні виписали породіллю, яка під час вагітності перехворіла на коронавірус

Здолали вірус удвох. У Миколаєві з лікарні виписали породіллю, яка під час вагітності перехворіла на коронавірус. Додому вона поїхала із маленьким Тимофійком. Як почуваються мама та маля – дивіться у сюжеті.    

У Миколаєві з лікарні виписали породіллю, яка під час вагітності перехворіла на коронавірус

До породіллі, яка здолала коронавірус, сьогодні чи не в чергу стають і чиновники. Щоправда, до палати не заходять, бо ж карантин - лише передають дарунки і вітають крізь вікно палати.

Щасливий батько каже, що вдома ще 4 дітей. Згадує, як перелякався, коли у дружини виявили коронавірус. І досі не розуміє, як вона підхопила недугу. Бо крім неї, ніхто в родині не захворів.

Світлана впевнена, що окрім лікарів, одужати їй допоміг синочок. Назвали його Тимофієм. Обіцяє, що сидітиме з немовлям удома, бо ж в районі вже чотири десятки інфікованих, і їхня кількість збільшується щодня.

Кореспондент Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції