У Миколаєві затримали німця-фотографа, котрий знімав порно з українками

Підозрюваному загрожує солідний тюремний термін.

У Миколаєві громадянина Німеччини упіймали на торгівлі пікантними світлинами українок. Правоохоронці збирали доказову базу тривалий час і нарешті вирішили затримувати підозрюваного, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Іноземця затримали одразу після фотосесії з неповнолітньою дівчиною. Чоловік зупинився на вимогу патрульних і щиро не розумів, у чому справа, доки не приїхав перекладач. Під час обшуку у салоні машини знайшли фотокамеру, а у кофрі разом із нею – жіночі труси. Ще більше різноманітної спідньої білизни було у багажнику. Чоловік зізнався, що купував це для фотографій.

ВідеоУ Миколаєві затримали громадянина Німеччини, який продавав порнографічні фото українок

У квартирі, що винаймав фотограф, крім фототехніки та дисків з порнографією, були і журнали з роботами майстра, костюми та реквізит для зміни образів моделей. За відверті фотосесії іноземець платив жінкам по 100 доларів. "Зазначену продукцію він розміщував на власних сайтах, створених і направлених на розповсюдженння порнографічної продукції, а також інших сайтах іноземних держав, що розповсюджують порнографічну продукцію", - розповів керівник відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП у Миколаївській області Дмитро Кіт.

Німецького фотомитця взяли під варту на 60 днів з правом внесення застави в 3 мільйони гривень. Розпочато кримінальне провадження за виготовлення порнографії – в Україні це карається позбавленням волі на термін від 7 до 12 років. Крім того, згідно з українським кримінальним кодексом, німця можуть позбавити права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар