Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві затримали підозрюваного у вбивстві професора Шитюка

На тілі Миколи Шитюка виявили численні ножові поранення.

У Миколаєві поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві професора Миколаївського національного університету ім. Сухомлинського Миколи Шитюка.

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

За даними правоохоронців, підозрюваним виявився 25-річний житель Миколаївського району. Чоловіка затримали 2 вересня на зупинці громадського транспорту біля його будинку.

Поліцейські встановили, що зловмисник вдарив ножем вченого через раптову сварку, яка виникла на грунті особистих взаємовідносин. На тілі Миколи Шитюка виявили численні ножові поранення в області шиї, спини і грудей.

Крім того, підозрюваний забрав деякі речі своєї жертви.

Нагадаємо, тіло чоловіка з ножем у спині виявили у суботу, 1 вересня, в квартирі будинку по вул. 3-й Слобідській. Пізніше з'ясувалося, що вбитий був професором Миколаївського національного університету ім. Сухомлинського Миколою Шитюком.

Чоловіка виявила господиня знімної квартири. Жінка, яка здала йому квартиру на три години, після закінчення цього часу почала дзвонити своєму орендарю, однак його телефон не відповідав. Коли вона приїхала в квартиру, то виявила квартиранта з ножем у спині без ознак життя.

Професор Шитюк був одним з найвідоміших в Україні та за її межами дослідників Голодомору 1933 року. Він автор понад 200 наукових праць, опублікованих як в Україні, так і за кордоном. З 2008 року обіймав посаду директора навчально-наукового інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції