Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві жертва "врадіївських ґвалтівників" впізнала міліціонера Дрижака

Через тяжкий стан Крашкової впізнання провели просто в її палаті.

У вівторок, 2 липня, постраждала від зґвалтування Ірина Крашкова впізнала капітана міліції Євгена Дрижака, як одного із ґвалтівників.

Процедуру впізнання провели близько 19:00 у лікарні швидкої допомоги Миколаєва, куди був доставлений затриманий, повідомляють Новости N.

Через тяжкий стан Крашкової впізнання провели просто в її палаті. Крашковій представили чотирьох чоловіків приблизно однакового віку і статури, одним з яких був Євген Дрижак.

Ірина одразу, не вагаючись, вказала на Дрижака, як на людину, який бив і ґвалтував її вночі 26 червня у лісосмузі поблизу села Сирове.

Сам Дрижак сприйняв факт впізнання його потерпілою мовчки, без будь-яких емоцій, зазначає видання.

Вигляд затриманого так подіяв на жертву, що після впізнання Ірині стало зле - вона досі не може оговтатися.

Біля дверей палати, у якій перебуває Ірина Крашкова, невідлучно чергують два бійці спецпідрозділу СБУ. Сторонніх у палату не пускають.

Нагадаємо, 2 липня Євгена Дрижака перевели зі статусу свідка у статус підозрюваного у кримінальному провадженні за зґвалтування, розбій та жорстоке побиття 29-річної мешканки селища Ірини Крашкової.

26 червня на Миколаївщині зґвалтували і жорстоко побили молоду жінку. Троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну мешканку смт Врадіївка Ірину Крашкову, яка поверталася з дискотеки, і вивезли її у лісосмугу біля села Сирове.

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист Сергій Рябиненко.

Поліщук та Рябиненко були взяті під варту, у третього фігуранта справи начебто знайшлося алібі.  Однак місцеві жителі вийшли на протести, вимагаючи затримати Дрижака. Під час протестів розгнівані люди розгромили міліцію.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції