Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві жінку затиснуло дверима автобуса і протягнуло асфальтом десятки метрів

Містяни кажуть, що з новими автобусами таке траплялося не раз.

У Миколаєві жінка ледь не загинула під час виходу з маршрутного автобусу. Водій натиснув на газ і не помітив, що куртку пасажирки затисло дверима. Відео, як жінка падає на дорогу, а кермувальник цього не помічає, з'явилося в Інтернеті, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

На відео із салону автобуса видно, що на зупинці виходять двоє. Чоловік встигає, жінку затискають двері. Їй вдається вибратися, але куртка залишається в дверях. Автобус рушає. Жінка спершу біжить задки, потім падає. Кілька десятків метрів автобус тягнув пасажирку дорогою, кажуть свідки.

"Він навіть не зупинився, щоб хоча б подивитися, що з нею. Люди підбігли її підняти", - каже очевидець Анастасія.

Відео У Миколаєві жінка ледь не загинула під час виходу з маршрутки

Затиснув пасажирку дверима і потягнув по дорозі. Водій натиснув на газ і не помітив, що куртку пасажирки затисло дверима. Відео, як жінка падає на дорогу, а кермувальник цього навіть не помічає, з'явилося в Інтернеті. Що загрожує водієві - дивіться у сюжеті.

У Миколаєві жінка ледь не загинула під час виходу з маршрутки

Люди кажуть, автобус зупинився лише після того, як пасажири в салоні зчинили галас. Жінка лежала на асфальті. До неї збіглися люди, які були на зупинці. Вони викликали поліцію і швидку. Затиснута в дверях автобуса куртка пом’якшила падіння. Жінка відбулася струсом мозку та забоями, кажуть медики.

Автобус, в якому стався інцидент, комунальний. Такі великі машини  місто закупило майже три місяці тому, аби розвантажити дороги.  Утім водії, нарікають містяни,  вочевидь, не звикли до нових  габаритів. Кажуть, дверима постійно затискають людей. Але, більшість новими автобусами задоволена. І кермувальниками. 

Люди припускають, що водій поспішав  і не помітив пасажирку, бо ці автобуси через конкуренцію постійно витісняють із зупинок приватні маршрутки. Колеги, водії таких самих габаритних  автобусів, говорять – хто б не сигналив, а водій мав упевнитися у безпеці пасажирів.

Поки водій автобуса відсторонений. Йому 55 років, має чималий стаж і жодних доган, кажуть на підприємстві. Всі медичні витрати потерпілої підприємство взяло на себе. Пасажирам нагадують - скарги на водіїв   комунального транспорту приймають на  гарячій лінії.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції