У Миколаєві знайшли жінку, яка зірвала джек-пот у 8 мільйонів гривень

До лотерейного оператора звернулася жінка, що виграла 8 мільйонів гривень. Власницею найбільшого джек-поту стала мешканка Миколаєва.

Найбільший за розміром джек-пот за всю історію виграшів державної лотереї "Лото-Забава"у 8 млн грн знайшов свою власницю.

Нею стала мешканка Миколаєва Тетяна.

Днями до миколаївського представництва оператора державних лотерей "М.С.Л." звернулася жінка, пред'явивши щасливий квиток.

Тетяна стала 77-м мільйонером лотереї "Лото-Забава" і 14-м мільйонером цього року. Квиток, який коштував Тетяні лише 6 грн. і зробив її восьмикратним мільйонером, було придбано на фірмовому столі "М.С.Л." у Миколаєві.

Всі подробиці про переможця можна буде дізнатися у неділю, 22 серпня 2010 року, під час прямого ефіру розіграшу "Лото-Забава" о 9:00 на телеканалі "1+1". Розмір чергового джек-пота становить 3 млн грн.

Розіграш, який визначив володаря 8 мільйонів гривень, було проведено 8 серпня. Коли через тиждень переможець так і не звернувся по виграш, лотерея почала розшукувати щасливчика і закликала всіх гравців "Лото-Забава" перевірити свої лотерейні квитки.

Читайте також:

Національна лотерея шукає власника 8 мільйонів гривень

Житель Миколаївської області зірвав джек-пот у 8 млн грн

В Болгарії загубили пепреможця лотереї з виграшем 4,3 мільйони доларів

Американка виграла 266 мільйонів доларів у лотерею

ВідеоЖитель Миколаївської області зірвав джек-пот у 8 млн грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: