Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаївські області, де досі не зафіксовані хворі на коронавірус, результати тестів очікують 11 людей

У Миколаївські області, де досі не зафіксовані хворі на коронавірус, результати тестів очікують 11 людей

Місцеві чиновники переконані, що відтермінувати початок поширення вірусу вдалося завдяки карантину.

Єдина в Україні Миколаївська область, де досі не підтверджено жодного випадку коронавірусу, мають перших пацієнтів з підозрою на хворобу, йдеться в ТСН.16.45.

Обласні чиновники вважають, коронавірус тут не поширився завдяки карантину.

«Всі ті обмеження, які необхідно було вводити, вони теж були своєчасні. Заходи, які ми вживали, обмеження, вони діють ефективно», - заявляє головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко.

Зараз вже в миколаївських лікарнях 11 людей з підозрою на коронавірус. Результатів аналізів поки нема.

Тим часом сусідня Херсонська область почала обмежувати в'їзди у свої міста

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції