Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаївській області в одному із дворів знайшли муміфіковане тіло чоловіка, яке пролежало 4 роки

У Миколаївській області в одному із дворів знайшли муміфіковане тіло чоловіка, яке пролежало 4 роки

Люди в селі ошелешені.

В селі Новогригорівка у Миколаївській області в одному із дворів знайшли муміфіковане тіло чоловіка. Воно пролежало там кілька років, кажуть в поліції. Тим часом власник садиби, як виявилося, знав про труп.

Ким був загиблий і як його тіло потрапило у погріб - в сюжеті ТСН.19:30.

Господар садиби зберігав тіло чоловіка впродовж чотирьох років. Покійник лежав у кутку геть висохлий, каже свідок обшуку, місцева жителька Оксана Просолова.

"Мумія. Були на ньому штани та рядом були чоботи чорного кольору. Сорочка на ньому вже вся сильно зносилася", - каже вона.

Знайшли тіло випадково, кажуть люди. До господаря у гості приїхав племінник. Разом випивали на подвір'ї, а коли дядько зайшов у дім, хлопець поліз до льоху. Тоді викликали поліцію.

Поліції власник садиби зізнався, що покійник в нього лежить 4 роки. Мовляв, знайома привезла на зберігання.

"Підвезла прямо до підвалу. Вже труп, казав, що привезли. І, каже, я труп вже потаскав у підвал. Що звуть його Гена, з Миколаєва. Цьому Гені було 52-53 роки", - розповіла місцева жителька Оксана Просолова.

Чоловік не каже, чому тоді не повідомив у поліцію. Біля тіла, кажуть свідки обшуку, була викопана невелика яма.

Відео У погребі приватного двору знайшли труп чоловіка, який пролежав там 4 роки

В селі Новогригорівка Миколаївської області в одному з дворів знайшли тіло чоловіка. За словами поліції, воно пролежало там кілька років. Тим часом власник садиби, як виявилося, знав про труп. Ким був загиблий і як його тіло потрапило у погріб – у сюжеті.  

У погребі приватного двору знайшли труп чоловіка, який пролежав там 4 роки

Люди в селі ошелешені. Кажуть, що власник садиби хоч і любить випити, утім людина порядна. Афганець, колишній моряк далекого плавання. Живе один.

Ким насправді був загиблим і як опинився у погребі нині з'ясовує поліція. Тіло доправили на експертизи.

"В ході проведення вказаних досліджень ми можем сказати про причину смерті та давність настання смерті", - повідомив начальник слідчого відділення Миколаївського районного відділу поліції Олександр Дірша.

Кримінальне провадження порушили за фактом вбивства. Нині з'ясовують роль у справі господаря садиби, який наразі не затриманий.

Залиште свій коментар

Вибір редакції