У миколаївській лікарні робітника на смерть розчавив бак з водою

Чоловік помер на місці.

У Миколаєві під час ремонтних робіт загинув 58-річний працівник медичного закладу. На нього впав бак із водою вагою понад тонну і розчавив його, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Дружина загиблого плаче. Каже, чоловік загинув, коли демонтував старий бак. Впевненена, що цю роботу він не повинен був виконувати. Рідні загиблого звинувачують у смерті керівництво медичного закладу. "Він не мав доступу до цих робіт. Треба, щоб інженер. Але йому сказали зробити, він зробив, бо мав наряд. Не зробиш – виженуть з роботи", - каже дружина загиблого Марія Ротару.

ВідеоВ Миколаєві під час ремонтних робіт загинув 58-річний працівник медзакладу

На нього впав бак з водою вагою понад в тонну, і просто розчавив. Рідні загиблого обвинувачують у смерті керівництво медзакладу. Кажуть - ті змусили чоловіка виконувати складну роботу, до якої він був неготовий. Що відбулося насправді – розбиралися журналісти ТСН.  

В Миколаєві під час ремонтних робіт загинув 58-річний працівник медзакладу

Загиблий Юрій Ярченко працював у лікарні майже десять років. Обслуговував будівлі, а зараз готував один з корпусів до капітального ремонту. Отримав завдання демонтувати систему опалення, каже головний лікар. Вона впевнена, що це був нещасний випадок.

"Вони обрізали труби. Вода не потекла і вони подумали, що бак порожній. Вони стояли, говорили, а під вагою води бак почав падати. Цей працівник кинувся його утримати, щоб бак не впав, а він його накрив", - розказує головний лікар Миколаївської міської лікарні №1 Марія Грачова.

Завгосп лікарні розказує, що чоловікові кричали про небезпеку, але він чомусь побіг під бак.

Реаніматологи прибули за лічені хвилини, але врятувати Юрія не змогли. Обставини загибелі чоловіка розслідує поліція. Кримінальне порушення порушили за фактом вбивства, але з поміткою "нещасний випадок".

Кореспондент ТСН Лілія Родіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції