У міліції нічого немає по Черновецькому та його заступниках

За словами заступника міністра МВС України Василя Фарінника, міліція також не розслідує справи проти київских чиновників Кухаренко та Макєєвої.

 У міліції нема фактів про порушення законодавства керівництвом Києва, зокрема, мером Леонідом Черновецьким, екс-заступниками мера Денисом Бассом та Іреною Кільчицькою, а також  секретарем Київради Олесем Довгим.

Про це повідомив заступник міністра МВС України Василь Фарінник, відповідаючи на питання журналістів про справи, відкриті проти київських чиновників.

"У міліції немає нічого по Черновецькому, Бассу, Кільчицькій і Довгому", - зазначив Фарінник.

Як повідомлялося, раніше було затримано колишніх керівників управлінь КМДА Людмилу Качурову, Світлану Макєєву та Руслана Кухаренка.

Відповідаючи на питання щодо цих справ, заступник глави МВС зазначив, що у провадженні міліцейського слідчого було тільки справа, порушена проти Людмили Качурової за ст. 210 КК - "порушення бюджетного законодавства".

"Я кілька разів заслуховував слідчого, однак у кінцевому підсумку протиправні факти не підтвердилися. Ще 30 вересня це справа була закрита через відсутність складу злочину. Пізніше вже СБУ за власними матеріалами порушила проти Качурової нову справу, що стосується інших фактів порушень у бюджетній сфері", - зазначив Фарінник.

За його словами, справи проти Кухаренко та Макєєвої міліція не розслідує.

Нагадаємо, наприкінці листопада джерела у силових органах повідомляли, що кримінальні справи проти Людмили Качурової, Руслана Кухаренка, Світлани Макеєвої, Володимира Асадчого та інших чиновників київської мерії і керівників комунальних підприємств протягом тижня будуть передані до суду.

Повідомлялося також, що до кінця року в суді опиняться усі справи, відкриті проти чиновників Київської міськадміністрації, КП і главків мерії міліцією, прокуратурою і СБУ.

Читайте також:

Чиновників Черновецького викрили у зловживаннях на 400 млн гривень

БЮТ: Черновецький прикидався неадекватним, щоб не посадили

Проти чиновників Черновецького порушили 40 кримінальних справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: