У міліції пояснили, що обшукали журналістку через підпал офісу ПР

Слідство встановило, що до розповсюдження відеозйомки підпалу приймальні ПР в Інтернеті може бути причетною саме Олена Білозерська.

Київська міліція розслідує справу про підпал громадської приймальні Партії Регіонів вночі 1 січня. У рамках цієї справи і було проведено обшук у квартирі Олени Білозерської.

"У ході слідства встановлено, що до розповсюдження відеозйомки підпалу мережею Інтернет може бути причетною саме цей блогер", - заявили у міліції.

"Для перевірки цієї інформації судом було санкціоновано обшук у помешканні зазначеної громадянки. Вилучено засоби, за допомогою яких могла бути вчинена зазначена операція, а саме - комп'ютерну техніку та інші носії цифрової інформації. Їх направлено для проведення експертного дослідження. Триває слідство", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, в офіс Партії регіонів на новорічні свята кинули пляшку з запальною сумішшю. 12 січня було проведено обшук в квартирі відомого блогера Олени Білозерської.

Нагадаємо, Київська міліція провела обшук у квартирі блогера і журналістки Олени Білозерської.

"У журналістки було вилучено всю оргтехніку, фото-, відео-, аудіоапаратуру, мобільні телефони. Слідчий зазначив, що він не збирається віддавати техніку, її буде доправлено в міліцію, де з нею "будуть розбиратися", - зазначив адвокат Білозерської Сидір Кізін.

На його думку, такі дії міліції суперечать закону про державний захист ЗМІ, згідно з яким вилучати техніку, яку журналіст використовує для виконання своїх професійних обов'язків, заборонено.

"Ми готуємо скаргу на дії слідчого", - сказав Кізін.

Як відомо, Олена Білозерська є відомим активістом, бере участь майже в усіх громадських акціях, про що пише у своєму блозі.

Читайте також:

Українські терористи спалили київський офіс Партії регіонів

МВС: зловмисники підпалили штаб ПР помилково замість офісу комуністів

ПР заявила про підпал офісів партії в Івано-Франківській області і в Запоріжжі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: