У міліції заявили, що чоловік у райвідділку помер від серцевої недостатності

За висновком судмедексперта, чоловік у райвідділку міліції Дніпропетровська помер від проблем із серцем, слідів побиття не виявлено.

Причиною смерті чоловіка в приміщенні Амур-Нижньодніпровського райвідділу міліції Дніпропетровська стала серцево-судинна недостатність, постінфарктний кардіосклероз.

Про це повідомили у Департаменті зв'язків з громадськістю МВС України, пославшись на висновок судово-медичного експерта.

20 жовтня в райвідділі міліції раптово помер чоловік, викликаний для надання свідчень про викрадення виробів з чорних металів з однієї з промислових баз.

Під час огляду тіла померлого слідчим прокуратури району разом з судово-медичним експертом тілесних ушкоджень на ньому не виявлено.

При опитуванні другого охоронця було з'ясовано, що під час перебування у райвідділі внутрішніх справ працівники міліції неправомірних дій як до нього, так і до померлого не застосовували.

Крім того, покійний повідомляв йому, що він себе погано почуває, а саме - скаржився на болі у грудях.

У той же час, донька померлого, Наталія Нечай, підозрює, що його було вбито.

"Брата і батька допитували окремо один від одного, але з нами зв'язався один чоловік, який сидів у РВВС. Він сказав, що батька били в груди каскою, обмотаною ганчірками. Але він не хоче говорити про це офіційно. Тато вже переносив інфаркт та інсульт. А такі удари могли бути для нього смертельними. Власне, коли я дізналася, що помер батько, я вже почала підозрювати, що його били", - сказала вона.

Нагадаємо, в Амур-Нижньодніпровський райвідділ міліції Дніпропетровська звернувся громадянин, який повідомив про те, що невідомий у період з червня по 6 жовтня проходив на територію промислової бази і таємно крав вироби з чорного металу.

Як з'ясувалося, охороняли базу три співробітники. На території підприємства встановлена камера, яка фіксувала, що крадіжки вироблялися як раз на період чергування двох із них.

20 жовтня о 10 годині ранку в Амур-Нижньодніпровський райвідділ міліції був викликаний один з підозрюваних охоронців. Вже за годину він відчув себе погано. Співробітники райвідділу викликали швидку.

Коли медики прибули на місце, чоловік вже помер. Лікарі констатували біологічну смерть.

Читайте також:

У Дніпропетровську донька померлого затриманого підозрює міліцію у вбивстві

В дніпропетровському відділку міліції помер підозрюваний

Прокуратура: міліціонери не вбивали студента в райвідділку

З початку року у відділках міліції померли 28 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: