У міліції заявили, що веселий Ландик на вулиці просто "привидівся"

У міліції заявили, що веселий Ландик на вулиці просто "привидівся"

Роман Ландик / Фото: Одноклассники.ru

У МВС спростували інформацію про те, що скандального луганського депутата Романа Ландика випустили з СІЗО.

У міліції спростували інформацію про те, що скандального депутата Луганської міськради Романа Ландика, якого звинувачують у побитті дівчини, випустили з СІЗО.

"Ландик перебуває в СІЗО. А правозахиснику просто привиділося, що він бачив його на вулиці", - заявила газеті "Сегодня" Тетяна Погукай, керівник прес-служби ГУ МВС України в Луганській області.

Раніше 16 жовтня один з луганських сайтів видав сенсаційну заяву місцевого правозахисника Костянтина Реуцького про те, що Ландик розгулював містом.

"Бачив його ввечері, 14 жовтня, на початку сьомої, неспішно йде до Луганської обласної прокуратури. Виглядав веселим і таким, що відпочив. Не здивуюся, якщо для "Ландиків" в нашому СІЗО існує "денний стаціонар", - сказав Реуцький.

Нагадаємо, Романа Ландика звинувачують у хуліганстві. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, на якому Ландик в ресторані кидається з кулаками на молоду дівчину, а пізніше починає тягати її за волосся по підлозі.

У липні Ландика затримали в російському Краснодарі, як потім пояснили в прокуратурі РФ, "у зв'язку з його знаходженням в міждержавному розшуку". Через деякий час Росія екстрадувала Ландика в Україну.

Подія викликала резонанс ще й через те, що батько Романа – Володимир Ландик - є депутатом Верховної ради від Партії регіонів. До речі, Романа після скандалу виключили з Партії регіонів і з фракції ПР у міськраді та ініціювали його позбавлення депутатського мандату.

Читайте також:

Романа Ландика бачили на вулицях Луганська: веселим і ніби після відпочинку

Роман Ландик сидітиме в СІЗО до вироку суду

Побита депутатом Ландиком дівчина готова взяти гроші

Оприлюднено повне відео побиття луганським депутатом дівчини

Повʼязані теми:

Наступна публікація