У міліцію повернулося керівництво часів Кучми

Новий глава МВС повернув у міністерство посадовців, які працювали в органах під керівництвом міністрів Кравченка і Білоконя.

Більшість керівних посад у Міністерстві внутрішніх справ за нового глави МВС отримали міліціонери, які працювали в органах під керівництвом міністрів Юрія Кравченка і Миколи Білоконя. Як відомо, Кравченко і Білоконь очолювали МВС за часів президентства Леоніда Кучми.

Першим заступником міністра Анатолія Могильова призначений скандально відомий Сергій Попков. Славу він заробив під час президентських виборів 2004 року, після того, як під час мітингів у центрі Києва наказав видати 13 тисячам солдатів внутрішніх військ бойові патрони. Попков очолював внутрішні війська з 2001 по 2004 рік, і прийняв відставку слідом за звільненням свого останнього шефа - Миколи Білоконя, який пізніше втік до Росії. У 2007 році, коли уряд очолив Віктор Янукович, він став заступником міністра внутрішніх справ Василя Цушка.

Серед знайомих облич, які зайняли високі комітети в міністерстві Анатолія Могильова, можна також виділити начальника головного управління по боротьбі з оргзлочинністю Сергія Чорних і Віктора Ратушняка, якому довірили суспільну безпеку.

Начальником головного штабу МВС став Анатолій Лазарєв, який раніше працював в апараті МВС, після чого обіймав посади начальника міліції суспільної безпеки і заступника начальника управління.

Читайте також:

ДАІ очолив засновник "Фонду сприяння донецькій міліції"

Міністр-втікач Білоконь: проти мене не було жодної кримінальної справи

Кримську міліцію очолив фігурант "касетного скандалу"

У ПР пожалкували, що призначили Могильова головою МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: