У Мін'юсті купили 3 авто на 1,6 млн грн

Державне підприємство "Інформаційний центр" при Міністерстві юстиціх купило 3 автомобіля на суму 1,65 млн грн.

Державне підприємство "Інформаційний центр", що знаходиться в структурі Міністерства юстиції за наслідками тендеру 3 серпня підписало договір про придбання у ТОВ "АД "Україна - Мерседес-Бенц" одного автомобіля за ціною 1,11 млн. грн.

Про це повідомили в Міністерстві економіки.

Крім того, 29 липня це ж підприємство підписало договори про придбання двох автомобілів за ціною 277,1 тис. грн. і 274 тис. грн. у ТОВ "Паритет Моторс". Таким чином, за декілька днів підприємство підписало договори на купівлю трьох автомобілів загальною вартістю близько 1,65 млн. грн.

ДП "Інформаційний центр" створено Мін'юстом в 1997 році. Основною метою діяльності підприємства є технологічне забезпечення, створення і супровід єдиних і державних реєстрів. Згідно інформації, опублікованій на сайті підприємства, воно працює виключно на госпрозрахунку.

Нагадаємо, раніше народний депутат Геннадій Москаль (НУНС) обурився з приводу того, що Управління ДАІ Головного управління МВС у Київській області купило автомобіль Cadillac Escalade за ціною близько 1 млн. грн. За інформацією Москаля цим автомобілем користується міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Декілька державних структур наприкінці липня за державні кошти придбали легкові автомобілі за ціною від 233 до 370 тис. грн.

Держпідприємство "Енергоринок" придбало Audi A6 Limousine Quattro за 567 тис. грн. Раніше Держпідприємство "Донецька залізниця" придбало позашляховик RX 350 Luxury за ціною 652 тис. грн. 13 липня Хмельницький філіал Центру державного земельного кадастру купив автомобіль Hyundai Santa Fе за 230 тис. грн. На початку липня Свердловська міськрада Луганської області придбала 3 легкових автомобіля за 2,25 млн грн.

20 липня прем'єр Микола Азаров заявив, що виключає збільшення витрат Держбюджету на утримання влади.

"Що стосується автомобілів, то зараз стоїть питання, скільки взагалі залишити машин в міністерстві... Ну, зрозуміло, міністри, віце-прем'єри... Зараз в уряді обговорюється питання не купити нові машини, а скоротити службовий транспорт в міністерствах і відомствах", - сказав тоді Азаров.

Читайте також:

Могильов розповів, звідки у нього Cadillac Escalade

Патріарх Кирило їздив у Києві на крутому авто за мільйон (відео)

Cadillac Escalade главі МВС подарував невідомий благодійник

Влада знову стала закуповувати супердорогі автомобілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: