У Мін'юсті опублікували список всіх працівників прокуратури, яких потрібно люструвати

Серед них є в. о. прокурора Києва та прокурор Одеської області.

Директор люстраційного комітету Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко оприлюднила список усіх працівників прокуратури, що підлягають люстрації.

"Я давно обіцяла цей подарунок: повний реєстр люстраційних посад прокуратури та всіх осіб, хто їх займав. По кожному є позначка, хто підпадає під люстрацію. Перевіряйте прізвища за посадами без обмежень", - написала вона в Facebook.

За словами Тетяни Козаченко, в прокуратурі виявлено 357 люстраційних посад. За чотири роки їх займали 486 співробітників. З них 402 людини потрапляють під критерії закону про люстрацію, а це всього 2% від штату прокуратури.

"Але саме ці 2% були головними у забезпеченні рішень і діяльності прокуратури", - зазначила Козаченко.

Вона зазначила, що в списку, зокрема, є в. о. прокурора Києва Олег Валендюк і прокурор Одеської області Микола Стоянов.

Нагадаємо, керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук повідомив, що у силовому відомстві потрапили під люстрацію 58 співробітників. За його словами, більше тисячі силовиків могли потрапити під закон про очищення влади, однак вони покинули свої пости за власним бажанням. 

Я давно обіцяла цей подарунок: повний реєстр люстраційних посад ПРОКУРАТУРИ і всіх осіб, хто їх обіймав.За шкірним є...

Опубліковано Татьяною Козаченко 8 квітня 2016 р.

Микола Стоянов підпадає під дію закону про очищення влади

Адже він обіймав керівну посаду за часів Януковича, таку заяву напередодні розповсюдило Міністерство юстиції. Втім, юридичні важелі для виконання у цьому випадку закону про люстрацію має генпрокуратура, яка раніше підтримала повернення Стоянова на посаду рішенням суду. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: