Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мін’юсті пояснили, як зброя та наркотики потрапляють до рук "торнадівців" та інших засуджених

Заборонені речі вдавалось передавати навіть під час конвоювання із суду.

Під час обшуків у камерах слідчих ізоляторів в усій Україні щодня вилучаються заборонені предмети.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив прес-секретар заступника міністра юстиції Юрій Маслак.

"Обшуки проводилися в камерах і "торнадівців", й інших. Втім, знову ж таки, обшуки - це перманентне явище, яке відбувається щодня", - заявив він.

За його словами, було проведено службове розслідування, було визначено, що тюремники допомагали "торнадівцям" в організації непокори. "Можливо, вони постачали систематично до камер "торнадівців" заборонені предмети, можливо, вони брали участь в обшуках і закривали очі на знайдені предмети", - прокоментував Маслак результати проведення обшуків у камерах "торнадівців".

"Те, що там знайшли свастику і все інше говорить про те, що хтось "торнадівцям" усе це передавав. Більше того, я вам повідомлю, останній раз, коли "торнадівці" поверталися із засідання суду, в автозаку знайшли горілку, пиво, вино, гроші, мобільний телефон. Фактично передача заборонених предметів навіть відбувається під час конвоювання "торнадівців" із зали суду... Це такі речі, на які ми впливаємо, але все ж таки, на жаль, вони відбуваються", - повідомив Маслак.

За його словами, за 7 місяців 2018 року в усіх установах виконання покарань проведено понад 150 тисяч обшуків, внаслідок яких вилучено понад 10 тис. мобільних телефонів, сотні тисяч літрів браги.

Маслак пояснив, що існує багато джерел надходження до установ виконання покарань заборонених предметів, серед яких перекиди через огорожу зони, що охороняється, у посилках, під час побачень тощо. "Також передають заборонені предмети і наші працівники. Власне, торік по сотні справ ми передали матеріали до правоохоронних органів, щодо більш ніж 50 працівників винесені вироки, і вони несуть відповідальність за ті дії, які вчинили", - додав Маслак.

Як повідомлялося, зранку 9 серпня обвинувачені колишні бійці спецроти міліції "Торнадо" влаштували заколот проти етапування з Лук'янівського СІЗО. Затримані вчинили опір й забарикадувалися в камерах ізолятора. До їхнього етапування довелось долучити Нацгвардію. За допомогу екс-бійцям "Торнадо" в організації бунту покарають двох співробітників Лук’янівського СІЗО. Про це повідомив прес-секретар заступника міністра юстиції України Юрій Маслак.

ВідеоТСН отримала кадри непокори екс-бійців "Торнадо" у Лук'янівському СІЗО

Суд визнав законним переміщення засудженого екс-бійця батальйону "Торнадо" із Лук'янівського СІЗО в ізолятор на території Київщини. ТСН отримала кадри, як засуджені за грабежі, розбої та ґвалтування виявляли злісну непокору правоохоронцям. Вони навіть підпалили запальну суміш. У камері екс-командира Руслана Онищенка знайшли прапор із нацистською символікою.

ТСН отримала кадри непокори екс-бійців "Торнадо" у Лук'янівському СІЗО

Вибір редакції