Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мін'юсті прокоментували жахливі кадри побиття арештантів Одеського СІЗО

Із Києва вирушає спецпредставник для розслідування нових фактів скандалу.

В Одесі триває скандал довкола місцевого слідчого ізолятора, де спершу сталося жахливе вбивство жінки-конвоїра, а потім стало відомо про факти побиття арештантів спецпризначенцями. Відеодокази останнім оприлюднила прокуратура, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Слідчі вилучили відео з камер спостереження ізолятора та побачили на них, як спецпризначенці зайшли в корпус і лупцюють підозрюваних кийками і ногами. Прокуратура вже відкрила провадження за статтями про катування та службову підробку, адже за документами спецоперацію проводили по всій території закладу, а насправді ж зосередилися на корпусі, де сталося вбивство.

ВідеоСлідчі вилучили з камер спостереження відео з катуванням ув'язнених у Одеському СІЗО

"Ми встановили, що під час того, як застосовується фізичне насильство і реально нелюдське поводження з затриманими з одними, в інших корпусах, де відмічено, що проводяться огляди, жоден працівник пенітенціарної служби не знаходився і навіть не заходив туди", - розповів прокурор Одеської області Олег Жученко.

В офіційному коментарі Міністерства юстиції України наголошується, що про факт побиття його працівники не знали, і вже в середу, 23 серпня, з Києва до Одеси вирушить спеціальний представник, який має провести службове розслідування. "У разі того, що винні є на місцях, хто перевищив свої повноваження, хто перевищив свої інструкції, ті будуть притягнуті до відповідальності однозначно. Ми нікого не будемо покривати", - наголосили в міністерстві.

Фотогалерея Прокуратура виявила нелюдське поводження з утримуваними в скандальному Одеському СІЗО (2 фото)

Напередодні ТСН показувала ув'язнених із синцями, котрі могли бути отримання через побиття, хоч арештанти не зізнавалися в цьому. Керівництво СІЗО заперечувало будь-який фізичний вплив на підозрюваних. Натомість раніше припускалося, що каральна акція могла бути відповіддю на вбивство жінки-конвоїра, щодо котрого в ув'язнених могли бути свої інтереси – зокрема, спровокувати відставку неприємного їм керівника ізолятора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції