Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінекономіки підтримали обшуки правоохоронців у голови Держрезерву Мосійчука

Слідчі запевняють, що про політику в цій справі не йдеться.

Представники київської прокуратури завітали до глави Держрезерву Вадима Мосійчука з обшуком рано вранці додому. Посадовцю закидають невірні рішення, котрі призвели до 6-мільйонних збитків для держави, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Намагалися вручити і фактично вручили підозру", - прокоментував підсумки візиту правоохоронців чиновник. Він переконаний, що метою цих дій є зміна керівника Держрезерву, яку лобіює Мінекономіки. "Відбувся конкурс, де перемогу отримав Котов на посаду першого заступника Держрезерву. Котов – колишній помічник народного депутата Кубіва і колишній помічник Герасимова", - пояснив Мосійчук.

ВідеоВирізані двері та дитячий плач: СБУ та прокурори провели обшуки у квартирі глави Держрезерву

Представники київської прокуратури завітали до Вадима Мосійчука рано-вранці. Дверей їм господар не відчиняв, тож їх довелося вирізати. Главі Держрезерву закидають завдання державі збитків на понад 6 мільйонів гривень. Мосійчук каже, що головний мотив дії правоохоронців - зміна керівника Держрезерву, яку лобіює Мінекономіки.

Вирізані двері та дитячий плач: СБУ та прокурори провели обшуки у квартирі глави Держрезерву

Прокуратура замовність справи заперечує. За її даними, Мосійчук самовільно схвалив рішення перевезти зерно з Харківщини в один із центральних регіонів України через нібито близькість до зони проведення ООС. Якби глава Держрезерва отримав санкцію Кабміну на перевезення зерна, ніхто до нього не чіплявся б. "Зазначений злочин здійснений особисто Мосійчуком, він підтверджений документально, тому жодних осіб, які ви називаєте, вони відношення до цього злочину не мають", - наголосив начальник слідчого відділу прокуратури міста Києва Юрій Чубаров.

ТСН звернулася по коментар до міністра економіки, на момент виходу сюжету в ефір там надіслали письмовий коментар, у якому цілком підтримують дії правоохоронців. Прокуратура просить для Мосійчука нічний арешт із носінням браслета. Чиновник твердить: не ховатиметься від правосуддя. "Я піду на суд і не збираюсь під плєдами там сидіти. Я казав Кубіву, що буду захищати репутацію будь-якими способами", - заявив Мосійчук.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Залиште свій коментар

Вибір редакції