У Мінфіні прогнозують ліквідацію податкової через декілька місяців

У Мінфіні також повідомили про створення нового органу замість податкової

Міністр фінансів Олександр Данилюк розповів про терміни ліквідації податкової поліції та створення замість неї нового органу. Про це він заявив в ході форуму Free Market Road Show, пише "Радіо Свобода". 

За словами Данилюка, процес ліквідації податкової у ДФС займе декілька місяців. При цьому, чиновник планує замість податкової створити аналітичний центр із боротьби зі схемами ухилення від оподаткування.

"Як я вже заявляв, ми ліквідуємо податкову поліцію. У мене є практичний план, як це зробити, і це питання місяців, а не років, як було раніше. А, може бути, і швидше", – заявив він.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк вважає, що Державна фіскальна служба "споживає забагато ресурсів". Так, Данилюк вважає, що у майбутньому, ДФС варто скоротити втричі. При цьому, міністр пояснив, що скоротити штат ДФС можливо в тому випадку, якщо відомство буде використовувати у своїй роботі ризико-орієнтаційні підходи.

Окрім того, перший-віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів хоче ліквідувати податкову міліцію. Так, за словами Кубіва, цей підрозділ ДФС має бути ліквідований до кінця цього року. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: