Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінінфраструктури розповіли, чи планують підвищувати вартість проїзду у поїздах

За словами міністра, розмови про підвищення цін на залізничні квитки передчасні

Вартість проїзду у поїздах найближчим часом підвищувати не планують. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, пише "Укрінформ".

Він зазначив, що заяви про збільшення цін на квитки у залізничному транспорті передчасні і говорити про здорожчання проїзду у потягах можна буде говорити лише після завершення формування керівництва пасажирського напрямку "Укрзалізниці", де наразі вільна вакансія, лише після цього, "розробивши детальний графік поїздів, ми зможемо сказати чітко, що і коли відбуватиметься".

"На сьогодні підвищення тарифів для пасажирських перевезень немає. Всі ці заяви є дещо передчасними", - повідомив міністр.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на 14 сезонних поїздів, які курсуватимуть до Одеси, Миколаєва, Херсона та приазовських курортів України.

При цьому, ПАТ "Укрзалізниця" вирішило замінити керівний чотирьох ключових підприємств залізничної галузі через  фінансово-господарські зловживання. Зокрема, ротації керівного складу стосуватимуться Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу, Запорізького електровозоремонтного заводу, Гніванського заводу спецзалізобетону та Коростенського заводу залізобетонних шпал. За даними залізничників, наймасштабніші порушення були виявлені на Запоріжжі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції