Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міністерстві економічного розвитку назвали причини виникнення проблем із туристичними авіарейсами

Останні дні видалися особливо напруженими.

Проблема затримки авіарейсів пов'язана із збільшенням кількості бажаючих відпочити, що перевищила обсяг пасажиромісць, що фактично можуть надати авіаперевізники чартерних рейсів, та низькими цінами на тури.

Про це заступник міністра економічного розвитку Михайло Титарчук написав у Facebook.

Ситуація з поверненням туристів з Тунісу врегульована! Останні дні видалися особливо напруженими. Більше тисячі наших...

Опубліковано Mikhail Titarchuk Вівторок, 3 липня 2018 р.

"Проблема, яка гостро постала у цьому літньому сезоні, прямо пов'язана із збільшенням кількості бажаючих відпочити, що в рази перевищила обсяг пасажиромісць, що фактично можуть надати авіаперевізники чартерних рейсів, та постійним демпінгуванням цін на тури. Незадовільний технічний стан літаків додає негативу, призводить до постійного виходу з ладу бортів та відповідно до зриву рейсів в обох напрямках", - зауважив він.

Останні дні видалися особливо напруженими. Більше тисячі українців стали заручниками комерційного конфлікту між авіакомпанією "Bravo Airways" та туроператором "Oasis Travel".

За його словами, у гонитві за надприбутками туроператори завідомо беруть на себе зобов’язання, обсяги яких реально більші за спроможності бюджетних авіаперевізників.

Аби остаточно не зірвати цей туристичний сезон, Титарчук закликав до порозуміння туроператорів та авіаперевізників для оптимізації льотної програми з максимальним урахуванням потреб туристів у літній сезон.

"Спільно з колегами працюємо над планом першочергових заходів по впорядкуванню туристичної діяльності, посилення відповідальності суб'єктів туристичної діяльності перед туристами та підвищення рівня безпеки туристів", - резюмував Титарчук.

ВідеоУкраїнські туристи третій день не можуть вилетіти зі Львова до Неаполя

Черговий неприємний сюрприз для пасажирів, які вже третій день у Львові чекають на свій рейс до Неаполя. Годину тому сімнадцятьох людей пересадили на інший рейсовий літак, де були вільні місця, він уже мав бути на півдорозі до Неаполя. Втім, виліт затримали. Ще з півсотні людей чекають на виліт у місцевому готелі. 

Українські туристи третій день не можуть вилетіти зі Львова до Неаполя

Нагадаємо, протягом останніх кількох днів більше тисячі українських туристів застрягли в Тунісі, Грузії, Албанії. Усі вони мали вчасно повернутися додому літаками однієї авіакомпанії. Проте там заявили, що причиною затримок є невиплата коштів туристичним оператором. У вирішення цієї проблеми була змушена втрутитись держава, і згодом міністр інфраструктури Володимир Омелян прозвітував про повернення додому всіх українців, які застрягли в аеропортах інших країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції