Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінкульті назвали ім’я керівника інформаційного мовлення телеканалу для окупованих Криму і Донбасу

Сам телеканал запустять у середині лютого.

Інформаційним мовленням телеканалу для окупованих територій України керуватиме колишня головна редакторка "24 каналу" Олена Трибушна.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури, молоді та спорту.

Телеканал буде створено на базі UA|TV. Його директора буде визначено під час конкурсу у січні, а тимчасовим виконувачем обов’язків стане заступниця Юлія Островська.  Водночас, Трибушна відповідатиме за інформаційне мовлення.

"Мета нового телеканалу — повернути в український інформаційний і культурний простір тих наших співгромадян, які через війну вже шостий рік позбавлені можливості дивитись українське телебачення і отримувати об’єктивну інформацію про власну країну, і на чиє ставлення до України впливають переважно російські телеканали", — каже вона.

У Мінкульті зазначають, що цей телеканал буде об’єднувати українсько- та російськомовні розважальні програми, серіали та кінофільми виробництва провідних українських медіагруп, та інформаційне мовлення власного виробництва.

Нагадаємо, раніше міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський розповідав, що новий телеканал для окупованих Криму та Донбасу розпочне своє мовлення у середині лютого. Він мовитиме двома мовами - українською та російською. Міністр уточнив, що вже відбулося тестування сигналу - він може охопити до 80% окупованих територій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції