Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінкульті відхрестилися від появи Депардьє у "чорному списку" України

Кириленко прокоментував  публікацію французького видання про нібито заборону трансляції фільмів за участі Депардьє.  

Сьогодні, 22 липня, глава Мінкульту В'ячеслав Кириленко повідомив, що його відомство направило в СБУ на перевірку список, переданий активістами, з 500 діячів культури різних країн, які висловлюються проти територіальної цілісності України.

Зазначимо, що саме у цьому списку фігурує актор Жерар Депардьє, який має російський паспорт.

Як пише Українська правда, Кириленко нагадав, що "існує список зі 117 осіб (які представляють загрозу національній безпеці України – ред.) – діячів культури, який скерували до РНБО ще в січні. Депардьє у цьому списку немає.

"Десь два тижні тому громадська ініціатива "Відсіч" і низка інших громадських організацій пікетували Мінкульт з огляду через значну кількість акторів, митців творчих діячів з Росії і інших країн, які висловлюються на підтримку порушень територіальної цілісності і суверенітету України. Вони передали після пікету нам список у 500 осіб. У цьому списку Депардьє фігурує", - розповів Кириленко.

За його словами, потім цей список  переслали у СБУ, яка має вивчити наявність загроз територіальної цілісності  з боку Жерара Депардьє і ще чотирьохсот осіб, дати свої висновки, і тільки після цього може бути введений режим санкцій.

Міністр наголосив, що повідомлення французького видання Ouest-France є неправдивим, оскільки жодних заборон на демонстрацію фільмів за участі Депардьє немає і навіть у випадку введення санкцій не буде.

Нагадаємо, що раніше бойовики "ДНР" заявили про бажання врятувати Депардьє від депресії. Французького актора запросили погостювати, розвіятися та поспілкуватися з людьми на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції