У Міноборони не можуть нахвалити бюджет від Азарова

Заступник міністра оборони каже, що такого доброго бюджету для армії ще не було

Проектом державного бюджету на 2012 передбачено на 3 млрд. грн. збільшити видатки на Збройні сили України, заявив заступник міністра оборони України – керівник апарату Володимир Омельянчук.

"У проекті Державного бюджету України на 2012 рік, який поданий урядом на розгляд до Верховної Ради, закладені позитивні для Міністерства оборони параметри фінансування", - сказав він.

За словами Омельянчука, у 2012 році на розробку, модернізацію та закупівлю озброєння і військової техніки для Збройних сил України фінансування буде збільшено за загальним фондом, фактично, у чотири рази. Ці кошти будуть спрямовані на стабілізацію ситуації, розвиток та зміцнення бойового потенціалу.

Він додав, що загалом, у порівнянні із цьогорічним бюджетом, оборонному відомству у проекті бюджету на 2012-й рік фінансування збільшено на понад 3 млрд. грн., при цьому переважна частина цих коштів передбачена за загальним фондом. (Минулого року на потреби ЗСУ держбюджетом було передбачено 11,3 млрд. грн).

"Проект бюджету Міністерства оборони на 2012 рік є чи не найкращим за усі попередні роки, адже передбачає реальні кошти на розвиток Збройних сил України та реалізацію державних програм у цій сфері", – зазначив заступник глави оборонного відомства.

За його словами, запланований обсяг фінансування дає Міністерству оборони України можливість затвердити та почати виконувати Програму розвитку озброєння і військової техніки на 2012-2017 роки, продовжити реалізацію державних програм зі створення та виробництва українського корабля класу "корвет", багатофункціонального ракетного комплексу "Сапсан", а також завершення програми зі створення військово-транспортного літака Ан-70.

"Ці чотири програми отримали гарантоване фінансування у бюджетах наступних років, аж до 2020-го", – підкреслив Омельянчук.

Нагадаємо, 15 вересня до Верховної ради надійшов проект державного бюджету на 2012 рік, підготовлений Кабінетом міністрів.

Уряд запропонував прийняти держбюджет на наступний рік з доходами 334 млрд гривень і витратами 373,1 млрд гривень.

Віце-прем'єр України — міністр інфраструктури Борис Колесніков вже встиг серйозно розкритикувати запропонований проект держбюджету.

Читайте також:

Мер Сум заявив, що проект бюджету-2012 це "повний п..."

Колесніков обіцяє розмову у Януковича по "огидному" акцизу на пальне

Азаров планує позичити 92 мільярди наступного року

У Азарова "заспівали" стару пісню про бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: