У Міноборони пропонують суттєво скоротити перелік професій для військовозобов'язаних жінок: хто залишиться

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Міноборони пропонують суттєво скоротити  перелік професій для військовозобов'язаних жінок: хто залишиться

Фото: Олена Зеленська/Facebook

Визначено 14 спеціальностей та 6 професій, здобуття яких передбачає взяття жінок на військовий облік.

У Міністерстві оборони України розробили нову редакцію наказу щодо взяття на військовий облік жінок, у якому значно скоротили перелік раніше визначених спеціальностей та професій. 

Про це повідомили у п’ятницю, 21 січня, на офіційному сайті Міністерство оборони.

У новій редакції наказу визначено 14 спеціальностей та 6 професій, здобуття та яких передбачає взяття на військовий облік. Раніше йшлося про 35 фахових напрямків, що об‘єднував понад 200 спеціальностей.

Тепер переважно йдеться про спеціальності та професії у сфері медицини, електроніки, зв’язку, метрології та картографії, фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту тощо. Остаточний перелік буде затверджено після отримання погоджень від інших відомств.

У Міноборони уточнили, що зазначені спеціальності та професії споріднені з близько 100 військово-обліковими спеціальностями. 

Нову редакцію наказу надіслали на погодження до Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки України. 

Нагадаємо, раніше в Україні анонсували скорочення списку професій жінок, представники яких повинні стати на військовий облік в Україні, оскільки там є професії, які не знадобляться в армії.

Читайте також:

Наступна публікація