Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міноборони роз’яснили питання щодо відтермінування від призову 18-річних юнаків

Роз'яснення направлено на усі обласні державні адміністрації.

Міністерство оборони України направило роз’яснювальні листи в регіони з рекомендаціями, як саме розглядати питання щодо надання відтермінування від призову 18 та 19-річним юнакам.

Якщо призовники цієї вікової категорії матимуть бажання пройти військову службу в такому віці, їх буде прийнято до лав ЗСУ. Це відбуватиметься винятково за їхньою письмовою згодою.

Про це написав міністр оборони України Андрій Загороднюк на своїй сторінці у Facebook.

"Призовна кампанія - 2020. Інформую про кілька важливих моментів щодо проведення в цьому році призову на строкову службу. Тема є надзвичайно важливою, і такою, що турбує багатьох. Вчора від Міноборони направлено роз’яснювального листа на усі обласні державні адміністрації з рекомендаціями щодо проведення призовних кампаній у 2020 році", - повідомив міністр.

В листі головам призовних комісій усіх рівнів надано рекомендації, як саме розглядати питання щодо надання відтермінування від призову 18 та 19-річним юнакам.

Нагадаємо, 16 січня президент України Володимир Зеленський підписав указ про новий призов до армії - відповідно до документа, на службу відправлятимуть з 18 років. Тим часом у Міноборони пояснили новий указ про призов до армії, що до 20 років ніхто примусово залучатися не буде. 

З 2015 року призовний вік в Україні було встановлено на рівні 20-27 років. 

Відео Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

Створити професійну армію за стандартами НАТО та покращити життя українських військових – про таку свою мету на посаді кілька місяців тому заявляв новий міністр оборони Андрій Загороднюк. До того як потрапити в уряд, він був бізнесменом та волонтером. Сьогодні Андрій Загороднюк – гість нашої студії, щоб особисто відповісти на всі запитання, пов'язані з українською армією та ситуацією на Сході.

Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

Залиште свій коментар

Вибір редакції