Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міноборони відзвітували про 5 тисяч призовників в рамках осінньої кампанії

Загалом восени має бути призвано 9 тисяч строковиків.

В рамках осінньої призовної кампанії станом на листопад на строкову військову службу призвано близько 5 тисяч осіб.

Про це повідомив заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

За його словами, загалом у 2018 році до лав Збройних сил України буде призвано 18 тисяч осіб (9 тисяч - весною, 9 тисяч - восени).

Разом із тим, з початку року контракт з українською армією підписали 27 тисяч осіб, у тому числі 1700 офіцерів.

Ігор Павловський зазначив, що строковиками комплектуються посади у підрозділах забезпечення для виконання завдань життєдіяльності бойових військових частин та установ в пунктах постійної дислокації, крім тих, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях.

Це дозволяє вивільнити контрактників для залучення їх в операції Об'єднаних сил. Строковики до бойових завдань на Донбасі не залучаються, наголосив заступник міністра.

Раніше військовий комісар Києва Сергій Клявлін заявив, що призовна кампанія у столиці перебуває на межі зриву – станом на початок листопада призвано менше 40%. За його словами, явка призовників "вкрай-вкрай низька". Він зазначив, що навесні ситуація була іншою і зривів практично не було. 

ВідеоПризов на строкову службу: перші юнаки вже прибувають до пунктів збору

Перші призовники вже прибувають на пункти збору. В Україні в розпалі призов на строкову службу. Цієї осені до війська покличуть майже 18 тисяч юнаків. Їх розподілять між частинами Збройних сил, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Державної спеціальної служби транспорту. Столиця на захист Вітчизни має відправити близько семисот п'ятдесяти призовників. Сьогодні їх уже збирають на пунктах збору, а вже завтра направлять у навчальні центри. 

Призов на строкову службу: перші юнаки вже прибувають до пунктів збору

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції