У Міноборони відзвітували про кількість призовників та офіцерів запасу, яких відправили на службу восени 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На строкову службу було відправлено понад 15 тисяч юнаків.

У Міністерстві оборони України повідомили, що протягом осіннього призову 2019 року на військову службу було відправлено 15 200 призовників та ще 700 офіцерів запасу.

Про це йдеться у відповіді Міноборони на запит ТСН.ua.

Більшість призовників було направлено до служби у Збройних силах України – 9000 осіб. Також 4400 призовників відправили служити до Нацгвардії, тисячу юнаків – до Державної прикордонної служби, та ще 800 – до Державної спеціальної служби транспорту. У Міноборони підкреслили, що виконали 100% планового завдання.

Що стосується офіцерів запасу, то їх восени 2019 року призвали 700 осіб. Там нагадали, що їх не залучають до участі в Операції об’єднаних сил на Донбасі, якщо ж вони не вирішать добровільно укласти контракт про проходження військової служби.

"На військову службу призвано офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військову службу. Призовники в обов’язковому порядку пройшли трьох місячну підготовку на відповідних курсах. Після їхнього завершення їх призначено на первинні посади офіцерського складу до військових частин Збройних Сил України", - пояснили у Міноборони.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про новий призов до армії - відповідно до документа, на службу відправлятимуть з 18 років. Тим часом у Міноборони пояснили новий указ про призов до армії, що до 20 років ніхто примусово залучатися не буде.

Відео Працівники військкоматів нібито силоміць забирають чоловіків до призовних пунктів

У соцмережах жваво обговорюють відео, де працівники військкоматів примушують призовників брати повістки або із застосуванням сили забирають їх до армії. Такі ролики викликають тисячі обурених коментарів, щоправда, одні гніваються через дії комісарів, інші - через пручання призовників. Як оцінюють дії підлеглих у Міноборони - дивіться у сюжеті.

Працівники військкоматів нібито силоміць забирають чоловіків до призовних пунктів

Залиште свій коментар

Вибір редакції