У Міносвіти обрали 22 членів Нацагентства, яке займеться якістю вищої освіти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Агентство розпочне роботу після затвердження обраних кандидатів урядом.

Конкурсна комісія обрала 22 членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. З них -  9 жінок та 13 чоловіків.

Про це у середу, 5 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Процедура обрання майбутніх членів Нацагентства відбулася абсолютно відкрито та прозоро. Участь у засіданні взяли 8 з 9 членів Конкурсної комісії, кворум був забезпечений, як і дотримання усіх інших передбачених законом процедур. Наступний крок - затвердження обраних кандидатів урядом. Після цього агентство зможе розпочати свою роботу", - зазначив заступник міністра освіти Юрій Рашкевич.

Всього до участі у конкурсі було допущено 116 кандидатів. Кожного з них конкурсна комісія оцінювала за 10-бальною шкалою за 6-ма критеріями: досягнення; дотримання у професійній діяльності академічної доброчесності; практика застосування у професійній діяльності стандартів та рекомендацій щодо забезпечення якості в європейському просторі вищої освіти та Закону України “Про вищу освіту”;  досвід роботи з міжнародними і вітчизняними організаціями; досвід роботи чи навчання в іноземному закладі вищої освіти та/або науковій установі; володіння англійською мовою.

Одне місце залишилось вакантним за квотою Національної академії медичних наук, оскільки були відсутні кандидати, що одночасно були б рекомендовані академією та працювали б в ній за основним місцем роботи. На цю вакансію буде оголошено додатковий конкурс у лютому 2019 року.

ВідеоЕлітна освіта: де навчаються діти українських чиновників

Навіть якщо ви не королівської крові, ваші діти можуть навчатися в королівському коледжі та університеті. Якщо ви, звичайно, український чиновник або депутат. Народні обранці хочуть, щоби їхні діти навчалися поруч із принцами та майбутніми королями. 

Елітна освіта: де навчаються діти українських чиновників

Залиште свій коментар

Вибір редакції