Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міносвіти повідомили, на які спеціальності встановили мінімальний прохідний бал

Мінімальний прохідний бал залишили на спеціальності "Стоматологія", "Медицина" та "Педіатрія".

У нинішньому році мінімальний прохідний бал на рівні 130 ввели на усі фармацевтичні спеціальності, а також "Міжнародні відносини", "Публічне управління та адміністрування".

Про це йдеться у відео, опублікованому на сайті Міносвіти.

Кожний навчальний заклад у своїх правила прийому встановлює мінімальний прохідний бал на конкретну спеціальність, але є спеціальності, для яких встановлено мінімальний прохідний бал незалежно від мінімального балу вишу.

Мінімальний прохідний бал залишили на спеціальності "Стоматологія", "Медицина" та "Педіатрія". "З цих спеціальностей встановлено мінімальний бал 150 з другого та третього конкурсного предметів. Для того, щоб мати можливість подати заяву на таку конкурсну пропозицію, у вступника мають бути сертифікати ЗНО не менше 150 балів з біології або хімії та з математики або фізики", - розповіла державна експертка з освіти Анжеліка Кернічна.

На деякі спеціальності встановили мінімальне значення з конкурсного балу: "Право", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародні відносини", а також для магістратури спеціальності "Фармація", "Промислова фармація". 

"У даному випадку, коли ви подаєте заяви на ці спеціальності, ваш загальний конкурсний бал, тобто сумарний бал усіх сертифікатів ЗНО, помножений на всі вагові коефіцієнти, повинен становити не менше 130 балів" - сказала Кернічна.

Як повідомлялося раніше, 13 червня тестуванням з хімії закінчилася основна сесія ЗНО. Почалося ЗНО-2019 21 травня тестом з математики.

ВідеоРезультати ЗНО: визначено поріг тестів з української мови, математики та фізики

Найбільша увага до української - цей тест писали всі випускники, цьогоріч таких понад 340 тисяч. Із них поріг не подолали майже 16%. А це означає, що для понад п'ятдесяти трьох тисяч випускників на цьому закінчується цьогорічна вступна кампанія. Математику не склали 18% із тих, хто обрав цей предмет для тестування, фізику не подужали 15%.    

Результати ЗНО: визначено поріг тестів з української мови, математики та фізики

Залиште свій коментар

Вибір редакції