У Міносвіти пояснили механізм переходу на новий правопис

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Детальний план підготують до осені.

Установи та організації самі вирішуватимуть, коли переходити в своїй роботі на новий український правопис. Це стосуватиметься перехідного періоду. Щоправда, скільки він триватиме, поки що невідомо.

"Із 3 червня рекомендовано застосовувати норми нової редакції правопису. Водночас зараз триває перехідний період, тому кожна установа може сама ухвалювати рішення щодо переходу на нову редакцію. Конкретний план імплементації правопису в усі сфери життя наразі розробляється. Ми передбачаємо, що він буде представлений не раніше вересня, оскільки потребує охоплення великої кількості питань та узгодження з великою кількістю сторін", - повідомили у прес-службі Міністерства освіти та науки, передає "Укрінформ".

Нагадаємо, 22 травня 2019 року Кабінет міністрів затвердив нову редакцію "Українського правопису".

Раніше у Міністерстві освіти та науки повідомили, що будуть розроблені терміни та етапи впровадження нового правопису в освітній процес. Найближчі п'ять років питання ЗНО з української мови та літератури стосуватимуться лише тих норм, які не зазнали змін.

Детально про зміни в правописі читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоНовий правопис: коли почне діяти і що зміниться в українській мові

З 3 червня запрацює оновлений правопис. Упроваджуватиметься він поступово. На ознайомлення й вивчення українці матимуть 5 років. Чи така вже страшна наша нова грамота – у сюжеті.  

Новий правопис: коли почне діяти і що зміниться в українській мові

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції