У Міносвіти призначили час додаткового ЗНО для випускників із Криму

Освітяни кажуть, що пішли назустріч проханням людей з окупованого півострова.

Для кримських вступників проведуть додаткову сесію тестів. Відбудеться вона з 4 по 12 липня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На такий крок, кажуть у Міносвіти, вимушені були піти через звернення кримчан, політиків та законодавство окупанта.

Щоби скласти ЗНО на додатковій сесії, абітурієнти мають зареєструватися в регіональних центрах оцінювання якості освіти. Для таких учнів, кажуть у Міносвіти, український паспорт не обов'язковий. Потрібна довідка із фото зі школи, де дитина вчилась екстерном.

Ті ж, хто не вчився заочно, теж матимуть змогу вступити до вишів за вступними іспитами. Зробити це можна буде в десяти освітніх центрах "Крим – це Україна".

Жителі зони АТО, що не підконтрольна Україні, атестацію зможуть пройти в центрах при вишах, евакуйованих із Донецької та Луганської областей.

"З допомогою освітніх декларацій ми запишемо їм атестовано з усіх предметів. Але вони здаватимуть українську мову та літературу. Після того, як вони зареєструвалися в такому освітньому центрі – вони так само на базі цього освітнього центру будуть складати іспит зі спеціальності, яку вони обрали", - пояснила профільний міністр Лілія Гриневич.

Тим часом у поточному ЗНО українська мова та література виявилися нездоланними для 20 тисяч випускників. Це майже 9% від загальної кількості учасників.

ВідеоДля кримських вступників проведуть додаткову сесію тестів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: