Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міносвіти розповіли, якою буде зарплата педагогів під час карантину

Освітяни мають отримувати середню зарплату.

В Україні усі педагогічні працівники попри запроваджений карантин через поширення нового коронавірусу COVID-19 будуть отримувати середню заробітну плату до кінця обмежувальних заходів, які вчора уряд подовжив до 24 квітня.

Про це сказала тимчасова виконувачка обов'язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайнбрифінгу 26 березня.

За її словами, міністерство вже надіслало спеціальні листи до закладів освіти, у яких пояснило ситуацію з оплатою праці педагогів на період карантину.

"Усі педагогічні працівники гарантовано мають отримати середню заробітну плату. Міністерство вже скерувало три листи до керівників відділів освіти, управлінь та закладів освіти, в яких пояснювало питання оплати праці… Ми готові зробити все від нас залежне, щоб кожному педагогічному працівнику було виплачено середню заробітну плату", - наголосила вона.

Мандзій також додала, що міністерство отримує інформацію про те, що відділи освіти окремих РДА видають розпорядження щодо нарахування педагогічним працівникам кошти з порушенням, зокрема у розмірі двох третин від зарплати. Мандзій пообіцяла, що ці питання будуть вирішені.

"Ми обов’язково відреагуємо на такі звернення" - підкреслила Мандзій.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції