У Мінсоцполітики повідомили, скільки областей готові закупити бебі-бокси

Дата публікації
Перегляди
5242
У Мінсоцполітики повідомили, скільки областей готові закупити бебі-бокси

pixabay.com

Водночас інформації щодо Київської міської адміністрації у міністерстві не надали.

Державні адміністрації 22-х областей вже підписали угоди на отримання фінансування бебі-боксів, так званих пакунків малюка, які з 1 вересня мають видавати у пологових України.

Про це ТСН.ua повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

"Надання допомоги "пакунок малюка", її доставка до пологових будинків здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Кабміном та Управлінням ООН з обслуговування проектів і Дитячим фондом ООН у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства", – йдеться у відповіді чиновників на журналістський запит.

У рамках ухваленої процедури обласні структурні підрозділи з питань соціального захисту населення мають укласти проектні угоди з Управлінням ООН з обслуговування проектів.

ТСН.ua

"Станом на 30 серпня 2018 року з 22-ма державними обласними адміністраціями підписано проектні угоди з Управлінням ООН з обслуговування проектів щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка", у тому числі Львівською та Одеською ОДА", – йдеться у повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

Процес укладання проектних угод Київською та Луганською ОДА триває. Таким чином усі області, окрім двох, отримали "зелене світло" на проведення закупівель товарів для бебі-боксів.

Водночас інформації щодо Київської міської адміністрації у Мінсоцполітики не надали.

Гройсман пообіцяв сприяти народжуваності подарунками малюкам на п'ять тисяч гривень

Гройсман пообіцяв сприяти народжуваності подарунками малюкам на п'ять тисяч гривень

Зважаючи на затягування з підписанням угод, виникало запитання, як державні адміністрації встигнуть провести закупівлі товарів для пакунку малюка та вчасно доставити їх до пологових – до 1 вересня. Саме такий термін було вказано у відповідній постанові Кабміну №512.

Однак пізніше у Кабміні вирішили скоригувати строки видачі пакунків. У новій постанові Кабміну, яку 29 серпня оприлюднило видання РБК-Україна, йдеться про те, що допомогу надаватимуть з 1 вересня, але не пізніше 30 днів з дня народження дитини.

Нагадаємо, що бебі-бокси або пакунки малюка – це одноразова допомога на кожного новонародженого, ухвалена урядом з метою збільшити народжуваність в Україні. 

Це коробка-колиска, яка міститиме необхідні для малюка речі (пелюшки, підгузки, чоловічки, ковдри тощо). Загалом у пакунку буде 25 позицій, затверджених наказом Міністерства соціальної політики від 17 липня. 

Наступна публікація